Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

Dabar naršo 1 svečias
fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Miškininkai pasirūpina ir vargingai gyvenančiais Spausdinti
2015-05-28
 
 Sample Image
  Miškininkai Lietuvoje turi daug pareigų, ne tik kirsti mišką. Miškų sodinimas, priešgaisrinė apsauga, kelių priežiūra, rekreacinės infrastruktūros kūrimas, vertingų buveinių ir gamtos interesų saugojimas – pagrindinės ir svarbiausios miškininkų funkcijos. Šalčininkų miškų urėdijos Girios girininkijos girininkas Darius Šapokas savo darbe mato ir dar vieną funkciją – socialinę.
Skaityti toliau...
 
Akmenų Rūžos pažintinis takas Spausdinti
2015-04-30
 
 Sample Image
  2015 m. balandžio 29 d. 13 val. Tytuvėnų regioniniame parke, Užpelkių botaniniame zoologiniame draustinyje vyko  Akmenų rūžos (ruožo) tako, kuris unikalus ne tik gamtine, bet ir menine prasme, atidarymas.
Skaityti toliau...
 
Miškasodis Lietuvoje jau įpusėjo Spausdinti
2015-04-23
 
 Sample Image
  Urėdijų miškininkai jau įpusėjo miškasodį – atkuriamos kirtavietės ir veisiami nauji miškai. Miškininkų teigimu, šiemet darbai prasidėjo kaip niekada anksti – kovo pradžioje. Šiandien Jonavos miškų urėdijai Gaižiūnų girininkijoje mišką sodinant talkins Jonavos kultūros centro darbuotojai. Trečiadienį Panevėžio miškų urėdija organizuoja miško sodinimo talką kartu su Panevėžio miesto ir rajono savivaldos institucijų atstovais. Šeštadienį Kaišiadorių miškų urėdijoje bus pasodintas Europos miškas.
Skaityti toliau...
 
Kad miške neliktų padangų, siūlo vieną sprendimą Spausdinti
2015-04-23
 
 Sample Image
  Nors oficialiai deklaruojama, kad senos padangos surenkamos nemokamai, padangas keitę mažesniuose automobilių servisuose greičiausiai susidūrė su problema, kai jų buvo paprašyta susimokėti už senų padangų surinkimą. Dėvėtų padangų „derlius“ nuošalesnėse pamiškėse, pakelėse šį pavasarį taip pat nesumažėjo.
Skaityti toliau...
 
Dėl privačios žemės sklypų naujiems miškams įveisti įsigijimo Spausdinti
2015-04-07
 
Akimirkos iš akcijos "Paukščiai grįžta namo" Spausdinti
2015-03-31
 
 Sample Image
  Nors kovo 23 diena buvo apniukusi, vėjuota ir lietinga. tačiau urėdijos darbuotojai kartu su jaunaisiais miško bičiuliais bei gamtos mylėtojais neliko abejingi Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos apsaugos ministerijos organizuojamai akcijai “Paukščiai grįžta namo“ ir iškėlė naujus namus  sugrįžtantiems paukšteliams.
Skaityti toliau...
 
Paukščiai grįžta namo Spausdinti
2015-03-17
 
 Sample Image
  Šių metų kovo 23 dieną visose miškų urėdijose vyks paukščių sutiktuvių šventė „Paukščiai grįžta namo“. Paukščių grįžimo diena Lietuvoje pradėta minėti nuo 1923 m. šios šventės sumanytojo ir iniciatoriaus gamtininko, profesoriaus Tado Ivanausko dėka.
Skaityti toliau...
 
Akcija "Miškas 2015" baigėsi Spausdinti
2015-02-17
 
 Sample Image
  Valstybinės miškų tarnybos ir VĮ miškų urėdijų pareigūnai tris savaites vykdė akciją ,,Miškas 2015“. Apie akcijos ,,Miškas 2015“ tikslus ir rezultatus, visuomenę informavo daugumos rajonų žiniasklaidos priemonės. Akcija buvo vykdoma ir ne darbo dienomis.
Skaityti toliau...
 
Kalninė pušis ir saugo, ir kelia pavojų Spausdinti
2015-02-17
 
 Sample Image
  Kalninė pušis Lietuvoje niekada neaugo natūraliai. Akivaizdu, juk čia – lygumų ir žemų kalvų kraštas, tačiau kalnine pušimi mūsų šalyje apsodinta daugiau kaip 4000 ha ploto. Nors gamtininkai šio įvežtinio medžio nelabai mėgsta, tačiau realybė priverčia net steigti kalninių pušų genetinius draustinius.
Skaityti toliau...
 
VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos vidinės miškotvarkos projekto patikslinimas Spausdinti
2015-02-13
 
 Sample Image
  Nuo šių metų vasario 13 d. visuomenei pristatomas VĮ Tytuvėnų miškų urėdijos vidinės miškotvarkos projekto patikslinimas, numatantis gamtosaugines priemones Tytuvėnų girininkijos 461 ir 462 miško kvartaluose esančiuose Tyrulių pelkių kadastro vietovėje Tyrulių seniūnijoje Radviliškio rajono savivaldybėje.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 101 - 120 iš 445
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt