Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

Dabar naršo 1 svečias
fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Nevykdydami nurodymų, medžiotojai netektų teisės medžioti Spausdinti
2014-02-11
 
 Sample Image
  Aplinkos ministerija parengė medžioklės įstatymo pakeitimo ir papildymo projektą, kuriame numatoma galimybė medžiotojams atimti teisę naudotis medžioklės plotais, jeigu jie nevykdo gyvūnų gausos reguliavimo reikalavimų.
Skaityti toliau...
 
Sutarta, kaip, kiek ir kada bus mokama už sumedžiotus šernus Spausdinti
2014-02-11
 
 Sample Image
  Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis vasario 7 d. suderino su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) parengtą išmokų už sumedžiotus šernus skaičiavimo ir mokėjimo tvarkos aprašą. Už kiekvieną sumedžiotą šerną medžiotojai gali gauti 150 arba 250 litų išmoką.
Skaityti toliau...
 
Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos šernų populiacijos reguliavimo planui Spausdinti
2014-01-30
 
 Sample Image
  Sausio 29 d. Vyriausybė dėl afrikinio kiaulių maro Lazdijų, Alytaus, Druskininkų, Varėnos, Trakų ir Šalčininkų rajonuose paskelbė ypatingąją padėtį. Vyriausybė taip pat pritarė Aplinkos ministerijos parengtam šernų populiacijos reguliavimo planui.
Skaityti toliau...
 
Svarstyta Generalinės miškų urėdijos veiklos ataskaita Spausdinti
2014-01-28
 
 Sample Image
  Šių metų sausio 21 d. Generalinėje miškų urėdijoje vyko Generalinės miškų urėdijos veiklos rezultatų pristatymas dalyvaujant aplinkos viceministrui Linui Jonauskui ir Miškų departamento direktoriui Valdui Vaičiūnui.
Skaityti toliau...
 
Ką žiemą galite rasti miške, kai nėra nei grybų, nei uogų Spausdinti
2014-01-09
 
 Sample Image
  Atrodo, kad žiemą visa augalija užmiega, o likę apdžiūvę stagarai yra visiškai beverčiai. Tačiau iš tiesų mūsų miškuose ir pelkėse gausu visžalių, visus metus žaliuojančių augalų, pasižyminčių įvairiomis vaistinėmis, maistinėmis ir kitokiomis žmogui naudingomis savybėmis. Kai kurie iš jų, pasirodo, žiemą yra netgi sveikesni negu vasarą.
Skaityti toliau...
 
Įvertintos VĮ miškų urėdijos, geriausiai teikusios paslaugas privačių miškų savininkams Spausdinti
2013-12-31
 
 Sample Image
  Nuo 2003 metų VĮ miškų urėdijos privačių miškų savininkams teikia dirvos ruošimo, miško atkūrimo ir įveisimo, želdinių įveisimo ir priežiūros, biržių atrėžimo ir kitas miško ūkinių darbų paslaugas, nemokamai organizuoja miškininkystės srities mokymo kursus, parduoda išaugintus miško sodmenis. Visų VĮ miškų urėdijų girininkijose nustatytas vieningas privačių miškų savininkų konsultavimo laikas – antradieniais nuo 8 iki 12 val.
Skaityti toliau...
 
VĮ Tytuvėnų miškų urėdijoje vyko akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ Spausdinti
2013-12-26
 
 Sample Image
  Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos drauge su miškų urėdijomis 2013 gruodžio 19 d. organizavo akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus".
Skaityti toliau...
 
Už žemę miestuose atsiskaitys mišku? Spausdinti
2013-12-17
 
 Sample Image
  Žemės ūkio ministerijos duomenimis, Lietuvos miestuose už nesugrąžintą žemę dar neatsiskaityta su 12 tūkst. savininkų. Vyriausybė teikia Seimui įstatymo pataisą, kad už mieste turėtą žemę būtų galima kompensuoti ne tik pinigais, bet ir gauti lygiavertį miško plotą.
Skaityti toliau...
 
Akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ Spausdinti
2013-12-05
 
 Sample Image
  Artėja pačios gražiausios metų šventės  –  Šv. Kalėdos ir Naujieji metai. O  kokios šventės  be svarbiausio šventės  akcento  –  eglutės.  Ji, pagal senas tradicijas, turi būti papuošta iki Kalėdų.  Kiekvienais metais miškuose iškertami dideli kiekiai eglučių,  kurios vėliau, pasibaigus šventėms, išmetamos.
Norint išsaugoti ateities kartoms miškus, reikia juos tausoti dabar.  Miškininkai nori atkreipti dėmesį į tai, kad namus galima originaliai papuošti ir eglės šaka, kuri tikrai suteiks tiek pat džiaugsmo. O originalus šakelių puošimas skatina kūrybą, bendravimą šeimose, populiarina gamtosaugines idėjas, keičia  požiūrį į šventines tradicijas- nekirsti medžio, o pasitenkinti eglės šakele.
Likus  vos kelioms dienoms iki didžiųjų žiemos švenčių pradžios visos šalies miškų urėdijos  kviečia miestų ir miestelių gyventojus  į namus parsinešti  po gabalėlį Kalėdų. Eglių šakų dalinimas- graži iniciatyva, kuria  stengiamasi išsaugoti miškuose augančias žaliaskares, ypač jaunąsias, ne tik nuo pardavimo, bet ir nuo neretai pasitaikančių vagysčių, siekiant ne tik pasipuošti namus, bet dažnai ir pasipelnyti.
 
Skaityti toliau...
 
Miškininkų rankose – biokuro rinkos stabilumas Spausdinti
2013-12-03
 
 Sample Image
  Lietuva siekia užsitikrinti energetinę nepriklausomybę ir padidinti energetikos sektoriaus konkurencingumą, todėl labai svarbu panaudoti atsinaujinančius energijos šaltinius. Šių metų vasarą veiklą sėkmingai pradėjo Biokuro birža, o nuo kitų metų pradžios jos rengiamuose aukcionuose dalyvaus ir 42 miškų urėdijos. Tikimasi, kad miškininkai apsaugos biokuro rinką nuo monopolistų įtakos ir suteiks rinkai stabilumo.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 161 - 180 iš 445
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt