Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

Dabar naršo 2 svečiai(-ių)
fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Išleistas naujas fotografijų albumas Spausdinti
2013-09-03
 
 Sample Image
  IR VIS TEBEEINAME Į GIRIĄ...

  Kai po ilgesnio nebuvimo grįžti į Lietuvą, visada lauki akimirkos, kada lėktuvas praplėš debesis ir prieš akis išsidrieks žalia krašto panorama. Nesvarbu, koks metų laikas bebūtų, akys ieško miško ir būtinai suranda, o tada gali jautis sugrįžęs į namus.
Skaityti toliau...
 
Miškas prasideda nuo sėklos Spausdinti
2013-08-29
 
 Sample Image
  Kad ir koks urėdijai būtų svarbus miško kirtimas, medienos pardavimas, poilsiaviečių įrengimas, miško apsauga nuo kenkėjų ir gaisrų, ne mažiau svarbus yra miško sodmenų išauginimas miškams atsodinti bei įveisti. Neveltui miškininkai mėgsta priežodį – „miškas prasideda nuo sėklos“. Mažeikių miškų urėdijoje yra apie 100 ha miško sėklinių objektų: du genetiniai draustiniai – eglės ir pušies, sėkliniai medynai – juodalksnio, beržo, pušies ir eglės, sėklinės plantacijos - eglės, pušies ir juodalksnio, uosio bandomieji želdiniai.
Skaityti toliau...
 
Parama miškų vertei kelti – po atrankos Spausdinti
2013-08-22
 
 Sample Image
  Šiemet paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos (KPP) priemonę „Miškų ekonominės vertės didinimas“ buvo teikiamos itin aktyviai. Pareiškėjų prašoma paramos suma daugiau negu tris kartus viršijo šiai priemonei skirtą biudžetą, kuris siekia daugiau negu 2,8 milijono litų. Todėl pateiktoms paraiškoms buvo atliktas pirmumo vertinimas.
Skaityti toliau...
 
Hibridinė drebulė: kodėl vienų giriama, kitų peikiama? Spausdinti
2013-08-20
 
 Sample Image
  Pernai ,,Mūsų giriose“ rašiau, kad praktinėje miškininkystėje išsiskyrė mokslininkų, verslo ir įvairių sričių specialistų požiūris į greitai augančių našių hibridinių medžių dauginimą ir veisimą įvairios paskirties žemėje, išryškėjo, teisinė kolizija dėl šių želdinių statuso.
Skaityti toliau...
 
Miškininkų kūryboje – meilė gamtai ir savo darbui Spausdinti
2013-08-20
 
 Sample Image
  2012 metais Jeilio universiteto (JAV) mokslininkų atlikto tyrimo išvados skelbia, kad pastaruosius penkiolika metų Lietuva yra viena iš geriausiai miškus sauganti šalis pasaulyje. Šis pasiekimas – tai atsidavusio, nuoseklaus ir racionalaus valstybinės miškų sistemos tarnautojų darbo nuopelnas. Svarbiausią vaidmenį tvarkant ir prižiūrint miškus, be abejo, vaidina šalies urėdijų ir girininkijų darbuotojai, savo rankomis sodindami ir prižiūrėdami medžius, tvarkydami miškuose paliktas šiukšles, prižiūrėdami rekreacijos vietas, atlikdami daugelį kitų paprastiems žmonėms nematomų darbų.
Skaityti toliau...
 
Kasdienis, kantrus, išbaigtas, kokybiškas darbas Spausdinti
2013-07-30
 
 Sample Image
  Įvairios negandos nesutrukdė miškų urėdijoms sulaukti solidžių įvertinimų. Valkininkų miškų urėdijoje liepos 4 dieną rinkosi miškų urėdijų darbuotojai. Generalinis miškų urėdas Benjaminas Sakalauskas sveikindamas susirinkusiuosius patvirtino: laikas – Mindaugo karūnavimo dienos išvakarės – ir susitikimo tema – sanitarinė miško apsauga – parinkti neatsitiktinai.
Skaityti toliau...
 
Lietuvoje pastebimai mažėja brakonierių Spausdinti
2013-07-25
 
 Sample Image
  Kiek­vie­nas tu­ri­me sa­vo idea­lių at­os­to­gų sce­na­ri­jų. Ne­re­tam iš mū­sų idea­lios at­os­to­gos, sa­vait­ga­lis ar tie­siog ke­lios poil­sio die­nos ne­at­sie­ja­mos nuo van­dens tel­ki­nio. Be vi­sų van­dens tei­kia­mų ma­lo­nu­mų, svar­bi ir žve­jy­ba.
Skaityti toliau...
 
ES aplinkos ministrai: gamtos išsaugojimas kainuoja Spausdinti
2013-07-18
 
 Sample Image
  Vilniuje prasidėjo neformalus ES šalių aplinkos ministrų susitikimas, kurį sukvietė ES Tarybai pirmininkaujanti Lietuva. Šiame dviejų dienų susitikime dalyvauja visų ES valstybių ir kandidačių, kitų Europos šalių ministrai ir delegacijų vadovai, taip pat Europos Parlamento, Europos investicijų banko, kitų Europos institucijų atstovai.
Skaityti toliau...
 
Kaip užauginti gerą mišką? Spausdinti
2013-07-11
 
 Sample Image
  Tytuvėnų miškų urėdijos Kelmės girininko Egidijaus Želvio valdose kasmet ugdoma apie 50 ha jauno miško. Nuo gegužės vidurio čia jau burzgia žoliapjovės, padedančios liauniems medeliams tapti brandžiu mišku.
Skaityti toliau...
 
Miškininkų ir akademinės bendruomenės vizitas kitose šalyse Spausdinti
2013-07-02
 
 Sample Image
  Šių metų birželio 23-30 dienomis miškų urėdijų specialistai, Valstybinio miškotvarkos instituto ir Aleksandro Stulginskio universiteto atstovai lankėsi Lenkijos, Slovakijos ir Vengrijos mokomosiose miškų urėdijose bei mokslo įstaigose, kurios ruošia miškų ūkio specialistus.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 181 - 200 iš 445
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt