Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Sample Image

Sample Image

 

Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

Dabar naršo 4 svečiai(-ių)
fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos
Naujienos
Kviečiame į nacionalinę miško sodinimo šventę 2017 Spausdinti
2017-03-28
 
 Sample Image
  Siekdamos įprasminti ir skatinti akademiko prof. Tado Ivanausko pradėtos gamtosauginės veiklos tęstinumą, šalies miškų urėdijos šių metų balandžio 8 d. organizuoja Nacionalinę miško sodinimo šventę ir kviečia gyventojus, bendruomenes bei organizacijas dalyvauti miško sodinimo darbuose.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai kviečia sutikti parskrendančius paukščius Spausdinti
2017-03-28
 
 Sample Image
  Šiandien, kovo 27 dieną, miškų urėdijos kviečia šalies gyventojus į visuotinę paukščių sutikimo šventę „Paukščiai grįžta namo 2017“. Kasmet miškų urėdijų darbuotojai su vaikais ir jaunaisiais miško bičiuliais sumeistrauja ir iškelia girininkijose, bendruomenių susibūrimo vietose šimtus naujų inkilėlių, išvalo senuosius, pakeičia sutrūnijusius paukščių namus.
Skaityti toliau...
 
E.Derenka: Pamąstymai apie saugų ir nesaugų malkavimą Spausdinti
2017-03-23
 
 Sample Image
  Medienos ruoša, kartu ir malkų gamyba skirtingo pavaldumo miškuose, yra didelis iššūkis pavieniams malkautojams, įsigyjantiems teisę kirsti mišką, perkantiems jį nenukirstu mišku. Pagrindinis argumentas tokiu būdu pasirūpinti malkomis – ypač maža medienos kaina, lyginant su pagamintomis miškų urėdijos medienos sandėlyje šalia išvažiuojamo kelio.
Skaityti toliau...
 
Neštis namo rastą sveiką žvėrių ar paukščių jauniklį – jokiu būdu Spausdinti
2017-03-21
 
 Sample Image
  Pastaruoju metu Aplinkos ministerijos gamtosaugos specialistai sulaukia nemažai gyventojų skambučių apie rastus tariamai beglobius laukinių gyvūnų ir paukščių jauniklius. Prašoma patarti, kaip juos, parsineštus į namus, maitinti ir globoti.
Skaityti toliau...
 
Baudžiamojo kodekso pataisos leis sumažinti nebaudžiamumą už nusikaltimus aplinkai Spausdinti
2017-03-16
 
 Sample Image
  Vyriausybė pritarė Aplinkos ministerijos pasiūlytoms Baudžiamojo kodekso skyriaus apie nusikaltimus aplinkai pataisoms ir teiks jas Seimui. Priėmus šias pataisas, gerokai sumažėtų nebaudžiamumas už tokius nusikaltimus.
Skaityti toliau...
 
Viena miškų valdymo įmonė – sprendimas gamtai ir žmonėms Spausdinti
2017-03-16
 
 Sample Image
  „Miškas – tai Lietuvos gamtos ir žmonių turtas, už kurį yra atsakinga valstybė. Tačiau per pastaruosius dešimtmečius susiklostė ydinga praktika, kai savarankiškos 42 valstybinių miškų urėdijos, konkuruodamos dėl išlikimo, tai daro gamtos ir darbuotojų sąskaita“, –- sako aplinkos ministras Kęstutis Navickas.
Skaityti toliau...
 
Medžioklės plotų žemėlapis prieinamas ir visuomenei Spausdinti
2017-03-14
 
 Sample Image
  Visuomenė jau gali neatlygintinai naudotis šalies medžioklės plotų žemėlapiu – jis įdėtas Lietuvos erdvinės informacijos portale. Šiame skaitmeniniame žemėlapyje pažymėti medžioklės plotų vienetai, nubrėžtos jų ribos, nurodyti naudotojų pavadinimai.
Skaityti toliau...
 
Privačių miškų savininkams – apie Europos Sąjungos paramą Spausdinti
2017-03-14
 
 Sample Image
  Kovo 27 d. vyks nemokami nuotoliniai mokymai privačių miškų savininkams apie Europos Sąjungos paramą pagal 2014-2020 m. Lietuvos kaimo plėtros programos priemonę „Investicijos į miško plotų plėtrą ir miškų gyvybingumo gerinimą“. Pradžia – 14 val. Lektorė – Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos miškininkystės specialistė Vita Guogaitė
Skaityti toliau...
 
Aplinkos ministerijos pasiūlytiems Miškų įstatymo pakeitimams Vyriausybė pritarė Spausdinti
2017-03-08
 
 Sample Image
  Šiandien Vyriausybė nusprendė įgyvendinti valstybinių miškų ūkio valdymo pertvarką, pagal kurią šiuo metu esančios 42 miškų urėdijos bus sujungtos į vieną valstybinę įmonę „Lietuvos valstybiniai miškai“.
Skaityti toliau...
 
Miškininkai surinko per 3 tūkst. parašų prieš urėdijų reformą Spausdinti
2017-03-07
 
 Sample Image
  Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF) aukščiausiems šalies vadovams įteikė sąrašą su beveik 3150 asmenų parašais, kurie pasisako prieš Aplinkos ministerijos planuojamą urėdijų reformą. Federacija savo kreipimąsi adresavo Prezidentei Daliai Grybauskaitei, Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui, Premjerui Sauliui Skverneliui ir kitiems pareigūnams.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 21 - 40 iš 445
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt