Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos arrow Naujienos
Naujienos
Miškuose vėl išversta daugiau nei 50 tūkst. kubinių metrų medienos Spausdinti
2011-12-01
 
 Sample Image
  Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba pranešė, jog vėl pasikartojo „vėjuotas rudens atsisveikinimas“. Naktį iš lapkričio 27-os į 28-ą aktyvus ciklonas Yoda sukėlė Lietuvoje labai smarkią audrą, vietomis uraganą.

Skaityti toliau...
 
Kalėdinių eglučių prekyba: ką rinktis - gyvą, ar dirbtinę? Spausdinti
2011-11-24
 
 Sample Image
  Už kelių savaičių šalies medelynai pradės pirkėjams siūlyti kalėdines eglutes. Urėdijų medelynų vadovai teigia, jog kainos išliks panašios, kaip ir praėjusiais metais. Nors per 2010-ųjų Kalėdas daugelis didžiųjų prekybos tinklų gyrėsi kelių dešimčių tūkstančių dirbtinių eglučių pardavimais, urėdijų atstovai vienbalsiai rekomenduoja rinktis gyvus spygliuočius.

Skaityti toliau...
 
Medienos pramonės kitąmet laukia išbandymai Spausdinti
2011-11-24
 
 Sample Image
  2012-ieji Lietuvos medienos pramonei bus išbandymų metai, teigia verslininkai. Esą sudėtinga Europos Sąjungos ekonominė situacija mažina medienos paklausą rinkose ir muša žemyn jos kainas. Tačiau padėties verslininkai nedramatizuoja.

Skaityti toliau...
 
Pradėtos skaičiuoti piniginės kompensacijos už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis Spausdinti
2011-11-17
 
 Sample Image
  Valstybinė miškų tarnyba pradėjo skaičiuoti pinigines kompensacijas už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis. Pasak šios tarnybos direktoriaus Rimanto Prūsaičio, jau atlikti pirmieji skaičiavimai. Pažymos, kokio dydžio kompensaciją reikės sumokėti už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis, yra parengtos Druskininkų savivaldybės administracijos, planuojančios plėsti miesto kapines, ir Kėdainių rajono savivaldybės administracijos, numačiusios padidinti AB „Lifosa“ fosfogipso sąvartyną, prašymu.

Skaityti toliau...
 
Bus galima įsigyti nepanaudotų nuosavybei atkurti miškų ūkio paskirties žemės sklypų Spausdinti
2011-11-17
 
 Sample Image
  Vyriausybė patvirtino Aplinkos ministerijos parengtas  valstybinės reikšmės miškams nepriskirtų valstybinės miškų ūkio paskirties žemės sklypų pardavimo taisykles ir jų pardavimo aukcionų organizavimo taisykles.

Skaityti toliau...
 
Šildytis miško atliekomis – pigiau Spausdinti
2011-11-08
 
 Sample Image
  Lietuvos miškuose yra tiek medienos atliekų, kad pakaktų pusei šildymo sezono, tačiau jos dažniausiai lieka trūnyti per žiemą. Verslininkai jau seka skandinavų pavyzdžiu ir pradėjo ruošti miško atliekas taip, kad jas būtų galima naudoti ir žiemą.

Skaityti toliau...
 
Parodoje „Sprendimų ratas 2011“ didelis dėmesys Lietuvos miškams Spausdinti
2011-10-06
 
 Sample Image
  Rugsėjo 29 - spalio 1 dienomis Aleksandro Stulginskio universitete (buvęs Lietuvos žemės ūkio universitetas) vyko miško, medžioklės ir aplinkos paroda „Sprendimų ratas 2011“. Jau ketvirtąjį kartą ir vienintelėje šioje parodoje dalyvauja ir valstybinių miškų miškininkai.

Skaityti toliau...
 
Paminėta Miškininko diena Spausdinti
2011-10-06
 
 Sample Image
  Skatindama visuomenę labiau rūpintis bei domėtis tvariu miškininkavimu, darnia miškų plėtra ir miškų išsaugojimu, Jungtinių Tautų generalinė asamblėja šiuos metus paskelbė tarptautiniais miškų metais. Pagrindinė tema – miškai žmonėms. Jungtinės Tautos pažymi, kad tvarus miškininkavimas gali prisidėti prie darnaus mūsų planetos vystymosi, skurdo mažinimo ir padėti pasiekti tūkstantmečio tikslus.

Skaityti toliau...
 
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija supažindino su urėdijos darbu Spausdinti
2011-09-22
 
 Sample Image
  2011 metai – Tarptautiniai miškų metai. Ta proga VĮ Tytuvėnų miškų urėdija pakvietė Kelmės rajono tarybos narius, savivaldybės vadovus, įvairių įstaigų atstovus susipažinti su miškininkyste, su urėdijos jau nuveiktais ir dar planuojamais darbais.

Skaityti toliau...
 
Miškininko diena 2011 Spausdinti
2011-09-13
Sample Image
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 121 - 140 iš 266
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt