Skip to content

www.kvepalai.lt
VĮ Tytuvėnų miškų urėdija  IMŪEPIS - Intelektuali miškų ūkio elektroninių paslaugų informacinė sistemaNeįgaliesiems


Apklausa

Kaip vertinate mūsų svetainę
 

Naujienų prenumerata

Vardas:
El.paštas:

Dabar naršo

fsc_ok.png
Transporto kontrolė - AKIS
Naujienos arrow Naujienos
Naujienos
Malkų skaldyklė – būtinybė Spausdinti
2012-11-22
 
 Sample Image
  Dėl kylančių dujų, elektros, mazuto kainų pastaruoju metu vis daugiau žmonių savo būstus nusprendžia šildytis pigesniu kuru – malkomis, todėl malkų skaldyklės šiais laikais jau ne prabangos dalykas, o būtinybė, ypač jei tenka pasiruošti didesnį kiekį kuro. Užsienyje populiarios malkų skaldyklės – geras pasirinkimas ir Lietuvos gyventojams.
Skaityti toliau...
 
Kodėl rudenį lapuočiai meta lapus, o spygliuočiai lieka su spygliais? Spausdinti
2012-11-20
 
 Sample Image
  Atėjus šaltajam periodui, jis tampa nepalankus augalų ir medžių vegetacijai, t. y. jų augimui ir gyvybinių funkcijų vykdymui. Lapų numetimas yra pasiruošimas ramybės būsenai. Šiuo laikotarpiu augalai negamina maistinių medžiagų, nes jas yra iš anksto sukaupę. Šios maistinės atsargos nukeliauja į medžių šaknis. Pavasarį tekanti medžių sula yra panaudojama naujų lapų išaugimui.
Skaityti toliau...
 
Miškų ūkio konsultacinės tarybos posėdyje aptarti svarbiausi klausimai Spausdinti
2012-11-13
 
 Sample Image
  Šių metų lapkričio 8 d. LR Aplinkos ministerijoje vyko Miškų ūkio konsultacinės tarybos posėdis, kuriame dalyvavo LR Aplinkos ministerijos, mokslo įstaigų atstovai, valstybinių miškų miškininkai.
Skaityti toliau...
 
Medienos eksportas iš miškų urėdijų į užsienį sumažintas 300 procentų Spausdinti
2012-11-13
 
 Sample Image
  Jau praėjo tie laikai, kai miškų urėdijoms paskelbus medienos pardavimo aukcioną buvo siunčiami ir paskui susirinkusių aukciono dalyvių akivaizdoje atplėšiami vokai su kainų pasiūlymais. Šia tema diskutuojama „Lietuvos žiniose“.
Skaityti toliau...
 
Miškuose mažėja neteisėtų kirtimų Spausdinti
2012-11-06
 
 Sample Image
  Per tris šių metų ketvirčius miškų pareigūnai, Aplinkos ministerijos Valstybinės miškų tarnybos duomenimis, nustatė 257 neteisėtų miško kirtimų atvejus, kai buvo iškirsti 5154 kubiniai metrai medienos. Tai 27 proc. mažiau nei per tą patį laiką 2011 metais.
Skaityti toliau...
 
Lietuvos miškai tampa saugesni Spausdinti
2012-11-06
 
 Sample Image
  Miškų gaisrai yra didelė nelaimė, įgaunanti neretai ekologinės katastrofos mastą. Nukenčia ne tik gyvoji gamta, nuostolius patiria ekonomika, ugnis ir dūmai sutrikdo žmonių gyvenimą, priverstinės evakuacijos pavojus ima grėsti ne tik pamiškių kaimams, bet ir didesniems miestams.
Skaityti toliau...
 
Pasaulio ekspertus sužavėjo Lietuvos miškai Spausdinti
2012-10-30
 
 Sample Image
  Kiekvienais metais Jeilio universitetas skelbia Aplinkos gerovės indeksą (EPI - Environmental Performance Index), kuris sudaromas išanalizavus 132 pasaulio valstybių aplinkosaugą. Vienas šio indekso rodiklių - miškų išsaugojimas. Lietuvai pagal šį rodiklį pripažinta pirmoji vieta. Mūsų kaimynės Latvija ir Baltarusija liko 32-oje, Lenkija - 42-oje, Rusija - 50-oje vietose. Gerokai žemiau negu Lietuva yra Suomija - 53 vietoje. O Švedijai, kurios miškų sistema jau dvejus metus liaupsinama, pasaulio ekspertai skyrė tik 64 vietą.
Skaityti toliau...
 
Miškų apsauga: Lietuva triumfuoja, Brazilija ir Indonezija pralaimi Spausdinti
2012-10-23
 
 Sample Image
  Lietuva – geriausiai pasaulyje miškus sauganti valstybė. Tai paaiškėjo Jeilio universiteto (JAV) mokslininkams paskelbus kasmetinį Aplinkos gerovės indeksą. Artimiausi Lietuvos kaimynai užėmė šias vietas: Latvija ir Baltarusija – 32-oje vietoje, Lenkija – 42-oje. Lietuva laimi šią kovą, nes miškai saugomi ir valstybės: daug bendraujama ir su privačių miškų savininkais, iškertama mažiau negu įveisiama, o daugiausia eksportuojama popiermedžių.
Skaityti toliau...
 
Lietuva pripažinta geriausiai pasaulyje miškus saugančia valstybe Spausdinti
2012-10-23
 
 Sample Image
  Jeilio universiteto (JAV) mokslininkai paskelbė savo kasmetinį Aplinkos gerovės indeksą (Environmental Performance Index, sutrumpintai EPI). Įvairių sričių mokslininkai nuolat renka duomenis apie kiekvienos 132 pasaulio valstybių padėtį aplinkosaugos išsaugojimo srityje. Pirmąją vietą užėmė Šveicarija, Lietuva – 17-oje vietoje. Pagal miškų išsaugojimo vertinimą, mūsų šalis pripažinta pirma pasaulyje.
Skaityti toliau...
 
Spalio 6-osios naktį siautęs itin stiprus vėjas padarė daug nuostolių Spausdinti
2012-10-09
 
 Sample Image
  Šių metų spalio 6 d., prasiautus stipriam vėjui, Lietuvos miškams buvo padaryta nemažai nuostolių: išversta ir išlaužyta be galo daug medžių.
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 61 - 80 iš 266
www.kvepalai.ltkvepalai.ltwww.spargalkes.ltspargalkes.ltwww.tytuvenai.lttytuvenai.lt